📦 Wysyłka od 8zł 🚚 Darmowa wysyłka od 249zł
Masz pytania? Zadzwoń do nas: ☎ 62 590-40-02

Koronawirus

Na co dzień jesteśmy narażeni na działanie różnego rodzaju wirusy. Wzmacniając swój system odpornościowy możemy przed wieloma się ustrzec.

Przeczytaj więcej

Najlepsza pasta do zębów

Pragnąc zachować piękny zdrowy uśmiech na długie lata musimy dokonywać konkretnych wyborów co do preparatów do higieny jamy ustnej.

Przeczytaj więcej

Jak obniżyć trójglicerydy

Często zastanawiamy się, jak skutecznie obniżyć trójglicerydy korzystając z naturalnych metod. Dowiedz się, czym są trójglicerydy i jakie mają znaczenia dla naszego zdrowia.

Przeczytaj więcej

Najlepsze suplementy diety

Najlepsze suplementy to te, które nie posiadają w sobie szkodliwych i niepotrzebnych dodatków tj. stearynian magnezu zwany często solami magnezowymi kwasów tłuszczowych, dwutlenku tytanu, talku i wielu innych.

Przeczytaj więcej

Olejki do Aromaterapii

Świat wokół nas jest pełen pięknych zapachów, które nie tylko oczarowują swym pięknem, ale i poprawiają nasze samopoczucie. Gdy wychodzimy na łąkę 

Przeczytaj więcej

Przeciwutleniacze i antyoksydanty

W tym artykule dowiesz się, czym są antyoksydanty oraz dlaczego taką nazwę przyjęto.

Przeczytaj więcej

Co zawiera dużo Witaminy C

Witamina C. czyli kwas askorbinowy, to organiczny związek chemiczny, który jest niezbędny do prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Przeczytaj więcej

Kwasy tłuszczowe Omega 3

Nasz organizm jest zdolny do wytworzenia wszystkich kwasów tłuszczowych poza dwoma: kwasem linolowym (LA) z grupy Omega 6 oraz alfa-linolenowym (ALA) z grupy Omega 3.

Przeczytaj więcej