📦 Wysyłka od 8zł 🚚 Darmowa wysyłka od 249zł
Masz pytania? Zadzwoń do nas: ☎ 62 590-40-02

Koronawirus

Na co dzień jesteśmy narażeni na działanie różnego rodzaju wirusy. Wzmacniając swój system odpornościowy możemy przed wieloma się ustrzec.

Przeczytaj więcej

Suplementacja podczas ciąży

Wiele par stara się o dziecko długimi latami przeliczając dni płodne, czy też stosując kalendarz dni płodnych. Często sposoby te nie przynoszą oczekiwanego efektu i na próżno wypatrują jakichkolwiek objawów ciąży. Na nic staje się także kalkulator ciąży, a o wyprawce dla noworodka mogą tylko pomarzyć.
Przeczytaj więcej

Suplementy na odchudzanie

Na pewnym etapie życia niektórzy z nas dochodzą do wniosku, że przydało by się zredukować masę ciała. Jak wiele procesów w naszym organizmie, tak samo nadwaga postępuje niepostrzeżenie z biegiem czasu.

Przeczytaj więcej

Najlepsza pasta do zębów

Pragnąc zachować piękny zdrowy uśmiech na długie lata musimy dokonywać konkretnych wyborów co do preparatów do higieny jamy ustnej. Podstawom środkiem higienicznym jest pasta do zębów. Kiedy staniemy przed półką w sklepie, na której poustawiane są pasty do zębów, to trudno nam podjąć decyzję, co wybrać i co u nas się sprawdzi. Każda z reklam telewizyjnych przekonuje, że to ten jedyny i najlepszy preparat. Niestety nie jest to takie proste. Kiedy spojrzymy na skład pasty, to zobaczymy całą długą listę i większość ludzi nie wie, które z tych substancji są szkodliwe, a które nie.
Przeczytaj więcej

Jak obniżyć trójglicerydy

Często zastanawiamy się, jak skutecznie obniżyć trójglicerydy korzystając z naturalnych metod. Dowiedz się, czym są trójglicerydy i jakie mają znaczenia dla naszego zdrowia.

Przeczytaj więcej

Najlepsze suplementy diety

Najlepsze suplementy to te, które nie posiadają w sobie szkodliwych i niepotrzebnych dodatków tj. stearynian magnezu zwany często solami magnezowymi kwasów tłuszczowych, dwutlenku tytanu, talku i wielu innych.

Przeczytaj więcej

Olejki do Aromaterapii

Świat wokół nas jest pełen pięknych zapachów, które nie tylko oczarowują swym pięknem, ale i poprawiają nasze samopoczucie. Gdy wychodzimy na łąkę 

Przeczytaj więcej

Przeciwutleniacze i antyoksydanty

W tym artykule dowiesz się, czym są antyoksydanty oraz dlaczego taką nazwę przyjęto.

Przeczytaj więcej