Zmień walutę:   [PLN]      [EUR]   

Masz pytania? Chcesz zamówić telefonicznie, dzwoń:
☎ 62 590 4002    sklep@dobre-suplementy.pl

czyste suplementy diety

Menu
Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Nowość
Promocja

Witamina C dla dzieci

Witamina C 1000 dla dzieci

Witamina C jest ważnym składnikiem odżywczym dla dzieci i dorosłych. Zazwyczaj dzieci potrzebują mniejszej ilości witaminy C niż dorośli. Oto kilka informacji na temat suplementacji witaminy C 1000 dla dzieci:

  1. Zalecenia dotyczące dawkowania: Zalecana dzienna dawka witaminy C dla dzieci zależy od wieku. W przypadku dzieci w wieku od 1 do 3 lat zalecana dawka wynosi około 15-20 mg dziennie. Dla dzieci w wieku od 4 do 8 lat zalecana dawka to około 25-30 mg dziennie. Dla dzieci powyżej 9 lat zalecana dawka wynosi około 45-75 mg dziennie. Zazwyczaj suplementy witaminy C dostępne na rynku dla dzieci zawierają mniejszą dawkę niż 1000 mg, co jest zalecane dla dorosłych.

  2. Źródła naturalne witaminy C: Najlepszym źródłem witaminy C dla dzieci jest zróżnicowana dieta bogata w owoce i warzywa. Cytrusy, truskawki, kiwi, papryka, jarmuż, brokuły i pomidory są dobrymi źródłami witaminy C.

  3. Suplementacja witaminy C: Jeśli lekarz zaleci suplementację witaminy C dla Twojego dziecka, ważne jest stosowanie się do zaleceń dotyczących dawkowania. Istnieją różne suplementy witaminy C dostępne na rynku w różnych formach, takich jak tabletki do ssania, żele, proszki do rozpuszczania w wodzie itp. Wybierz odpowiednią formę, która jest łatwa do zaakceptowania przez Twoje dziecko.

gwiazdka- 1 gwiazdka- 2 gwiazdka- 3 gwiazdka- 4 gwiazdka- 5

Średnia ocena: 4.0 /5.0

Na podstawie: 30 opinii

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium