Dostawa
dostawa 
 

Cennik dostaw i progi darmowej przesyłki

 

Wysyłka tego samego dnia!*.

* do 90% przesyłek zamówionych kurierem Inpost do godz. 12.00 dnia roboczego wysyłanych jest tego samego dnia.

 

Wysyłka realizowana jest zgodnie z informacją podaną na karcie produktu, a najczęściej jeszcze tego samego dnia, o ile zamówienie zostało złożone w dniu roboczym do godziny 12.00. Paczki wysyłane są w dni robocze od poniedziałku do piątku. Od momentu wysłania należy doliczyć czas, jaki dają sobie firmy kurierskie na dostarczenie paczki do punktu lub do klienta na wskazany adres. Czasy zostały podane poniżej.

Odbiór w punkcie - zamawiający, aby odebrać paczkę musi udać się pod adres, pod którym znajduje się paczkomat lub punkt realizujący usługę "Paczka w RUCHu" (nie zawsze jest to kiosk RUCHu). Miejsce odbioru przesyłki "w punkcie" klient wybiera na końcowym etapie składania zamówienia.

Darmowa dostawa - zależna jest od kwoty zakupów i jest określona poniżej dla różnych form dostaw. Darmowa dostawa obowiązuje tylko na terenie Polski. 

 

 


 

Dostawa: PACZKA W RUCHu + SYSTEM O&PUQ*
(odbiór w punkcie)

Ruch

Przesyłka dostarczana jest do punktu prowadzącego usługę "PACZKA w RUCHu", który klient wcześniej wybrał podczas składania zamówienia. Informację na temat etapu dostarczania przesyłki można uzyskać także telefonicznie: 22 6937000 podając numer przesyłki, który przekazywany jest ze sklepu na adres mailowy klienta w momencie utworzenia listu przewozowego. Czas na dostarczenie przesyłki, jaki daje sobie "Ruch" to ok. 3 dni robocze. Jak tylko paczka znajdzie się w punkcie odbioru, do klienta przychodzi informacja SMS wraz z kodem, który należy ustnie podać podczas odbierania przesyłki. Przez paczkę w RUCHu mogą być przesyłane zamówienia od wartości 25-600zł i o wadze nieprzekraczającej 5kg. Są również ograniczenia co do wymiarów paczki: 20x20x30 cm. Jeśli złożonego zamówienia nie będzie można zrealizować w określonych powyżej gabarytach opakowania, zwrócimy się do państwa o zmianę sposobu dostarczenia, co będzie wiązało się z inną opłatą za przesyłkę lub brakiem możliwości skorzystania z usługi "za pobraniem". RUCH obsługuje również przesyłki za pobraniem** w punktach, które są dostępne podczas wyboru przy finalizowaniu zamówienia.

Opłata za przesyłkę:

 • opłata za przesyłkę (przy przedpłacie) - 6,00 zł
 • opłata za przesyłkę (przy pobraniu) - 8,46 zł

Darmowa przesyłka:

 • przy przedpłacie od 189 zł
 • przy pobraniu od 199 zł

 

*O&PUQ (Order and Pick Up Quickly) - przy zachowaniu najniższej ceny dostawy dołączyliśmy bezpłatną usługę przyspieszonej dostawy, dzięki czemu przesyłki zamówione nawet po godzinie 17ej mogą być tego samego dnia przekazane do RUCHu. Skutkuje to zwykle skróceniem typowego czasu dostawy o 1 dzień roboczy.

** Maksymalna kwota pobrania w usłudze Paczka w RUCHu wynosi 400zł

 


 

Dostawa: KURIER INPOST
(dostawa na wskazany adres)

Jest to domyślna forma dostawy, którą klient może zmienić. Przesyłka dostarczana jest na adres wskazany przez kupującego, który klient wcześniej wybrał podczas składania zamówienia. Czas na dostarczenie przesyłki, jaki daje sobie Inpost to 1-2 dni roboczych, jednak najczęściej zajmuje to 1 dzień roboczy.

Opłata za przesyłkę:

 • opłata za przesyłkę (przy przedpłacie) - 14 zł
 • opłata za przesyłkę (przy pobraniu) - 17 zł

Darmowa przesyłka:

 • przy przedpłacie od 249 zł
 • przy pobraniu od 299 zł

 


 

Dostawa: PACZKOMAT INPOST
(odbiór w punkcie)

inpost paczkomat

Przesyłka dostarczana jest do paczkomatu, który klient wcześniej wybrał podczas składania zamówienia. Czas na dostarczenie przesyłki do paczkomatu, jaki daje sobie Inpost to 1-2 dni roboczych, jednak najczęściej zajmuje to 1 dzień roboczy. Przesyłka czeka w paczkomacie do 2 dni na odbiór w dowolnej godzinie dnia i nocy. Aby odebrać paczkę z paczkomatu wpisujemy w nim numer telefonu i kod, który otrzymaliśmy.
Aby dodatkowo przyspieszyć czas dostarczenia przesyłek zamawianych na koniec tygodnia i to bez dodatkowych kosztów, zamówienia paczkomatowe złożone jeszcze przed godziną 12ą w sobotę mogą dotrzeć do paczkomatu odbiorczego już w poniedziałek.

Opłata za przesyłkę:

 • opłata za przesyłkę (przy przedpłacie) - 12 zł
 • opłata za przesyłkę (przy pobraniu) - 16 zł

Darmowa przesyłka:

 • przy przedpłacie od 249 zł
 • przy pobraniu od 299 zł

  


 

Dostawa: KURIER DPD
(dostawa na wskazany adres)

Przesyłka dostarczana jest na adres wskazany przez kupującego, który klient wcześniej wybrał podczas składania zamówienia. Czas na dostarczenie przesyłki, jaki daje sobie Inpost to 1-2 dni roboczych, jednak najczęściej zajmuje to 1 dzień roboczy.

Opłata za przesyłkę:

 • opłata za przesyłkę (przy przedpłacie) - 17 zł
 • opłata za przesyłkę (przy pobraniu) - 21 zł

Darmowa przesyłka:

 • przy przedpłacie od 299 zł
 • przy pobraniu od 350 zł

 


 

Dostawa: KURIER DPD
(dostawa do punktu)

dpd-punkt

Przesyłka dostarczana do punktu DPD, który klient wcześniej wybrał podczas składania zamówienia. Czas na dostarczenie przesyłki, jaki daje sobie DPD to 1-2 dni roboczych, jednak najczęściej zajmuje to 1 dzień roboczy.

Opłata za przesyłkę:

 • opłata za przesyłkę (przy przedpłacie) - 13 zł

Darmowa przesyłka:

 • przy przedpłacie od 249 zł

 


 

Przesyłki zagraniczne:
(tylko - przedpłata)

Przewoźnik
Opłata
Austria
51 zł do 2 kg
63 zł do 5 kg
67 zł do 10 kg
Belgia
55 zł do 2 kg
59 zł do 3 kg
66 zł do 10 kg
Bułgaria
69 zł do 2 kg
104 zł do 10 kg
Chorwacja 65 zł  do 2 kg
101 zł do 5 kg
107 zł do 10 kg
Czechy 53 zł do 2 kg
55 zł do 5 kg
57 zł do 10 kg
Dania 59 zł do 2 kg
70 zł do 3 kg
77 zł do 5 kg
81 zł do 10 kg
Estonia 71 zł do 3 kg
87 zł do 5 kg
91 zł do 10 kg 
Finlandia 107 zł do 2 kg
114 zł do 3 kg
145 zł do 10 kg
Francja 71 zł do 3 kg
93 zł do 10 kg 
Grecja  
Hiszpania 80 zł do 3 kg
115 zł do 10 kg
Holandia
59 zł do 4 kg
66 zł do 10 kg
Litwa  
Łotwa  
Luksemburg  
Malta
240 zł do 2 kg
   
Niemcy
39 zł do 4 kg
46 zł do 10 kg
Portugalia  
Rumunia  
Słowacja 55 zł do 2 kg
59 zł do 3 kg
62 zł do 10 kg 
Słowenia  
Szwecja (DPD)
109 zł do 3 kg
139 zł do 10 kg
Węgry  
Włochy  

 

Odbiór osobisty: 10.00-17.00 od pon.-pt.

Po złożeniu zamówienia i wyborem opcji: "odbiór osobisty" po przygotowaniu zamówionych produktów, zostanie wysłany mail z informacją o gotowości odbioru.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl