Masz pytania? Chcesz zamówić telefonicznie, dzwoń: ☎ 62 590 4002    sklep@dobre-suplementy.pl

Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Rekomendowane produkty
Węgiel aktywny pylisty 100g Soulfarm
Węgiel aktywny pylisty 100g Soulfarm
17,99 zł
szt.
Węgiel aktywny 100g
Węgiel aktywny 100g
16,99 zł
Węgiel aktywny z kokosa FOOD GRADE 200g Aliness
Węgiel aktywny z kokosa FOOD GRADE 200g Aliness
29,90 zł
WĘGIEL AKTYWNY 60kaps. Soulfarm
WĘGIEL AKTYWNY 60kaps. Soulfarm
18,15 zł
szt.

Węgiel aktywny

Węgiel aktywny

Węgiel aktywny w różnych postaciach do różnego zastosowania.

W asortymencie naszego sklepu można znaleźć węgiel granulowany, czyli taki, który nie brudzi po dotknięciu, lecz zastosowanie znajduje w różnego rodzaju filtrach wodnych, czy powietrza. Nadaje się również do spożycia, lecz w celu podniesienia jego powierzchni absorpcyjnej należało by go wcześniej rozetrzeć w moździeżu.

Dostępny jest również węgiel pylisty, którego zastosowanie sprawdza się najlepiej w kosmetyce, czyli jako dodatek do maseczek, czy past do zębów. Jego pylisty charakter sprawia, że bardzo łatwo się nim możemy pobrudzić.

Inną postacią węgla aktywnego jest węgiel w kapsułkach. Dzięki temu ani się nie pobrudzimy, ani nie poczujemy smaku, który nie dla wszystkich jest odpowiedni. Połykając kapsułkę wraz z odpowiednią ilością wody pomożemy sobie w różnego rodzaju zakażeniach, czy problemach układu pokarmowego szybko i skutecznie.

 

gwiazdka- 1 gwiazdka- 2 gwiazdka- 3 gwiazdka- 4 gwiazdka- 5

Średnia ocena: 4.2 /5.0

Na podstawie: 42 opinii

 


Tagi: węgiel aktywny, węgiel aktywowany cena, węgiel aktywny tabletki, węgiel aktywny do akwarium, dobre węgiel, węgiel aktywny kapsułki, węgiel aktywny w kapsułkach, węgiel w kapsułkach, węgiel aktywny gdzie kupić, węgiel leczniczy, węgiel aktywowany dawka, węgiel aktywny dawkowanie, węgiel aktywny w proszku, węgiel aktywowany w proszku, węgiel dla psa, węgiel tabletki, węgiel leczniczy oczyszczanie organizmu, węgiel aktywny do zębów, maseczka z węglem, węgiel dla dzieci, węgiel medyczny

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl