Zmień walutę:   [PLN]      [EUR]   

Masz pytania? Chcesz zamówić telefonicznie, dzwoń:
☎ 62 590 4002    sklep@dobre-suplementy.pl

czyste suplementy diety

Menu
Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do
Nowość
Promocja

Simpilfshots

SIMPLIFSHOTS D3 to suplement diety w formie płynnej, który zawiera naturalną witaminę D3 pochodzącą z lanoliny. Jest dostępny w postaci 20 szklanych buteleczek, z których każda ma objętość 5 ml. Każda buteleczka dostarcza 20 000 IU witaminy D3. Produkt nie zawiera sztucznych substancji barwiących, konserwujących ani słodzących. W zestawie znajduje się specjalna strzykawka, która umożliwia łatwe i precyzyjne odmierzenie odpowiedniej ilości produktu. Jest to wygodna opcja dla tych, którzy preferują suplementację płynną i potrzebują większych dawek witaminy D3.

Simpilfshots to linia suplementów diety, która charakteryzuje się płynną formą produktu oraz czystym składem bez zbędnych dodatków.

Firma ForMeds została założona w 2012 roku i od samego początku specjalizuje się w produkcji suplementów diety bez chemicznych dodatków. Priorytetem jest oferowanie naturalnych, skutecznych oraz bezpiecznych suplementów. Opracowywanie nowej receptury, a także każdy etap testowania podlega ścisłej kontroli. Formeds posiada wykwalifikowaną kadrę doświadczonych specjalistów. Proces produkcji odbywa się we własnym, wysoce specjalistycznym zakładzie zgodnie z procedurami HACCP oraz GMP/GHP. Szczegółowe badania produktów gotowych są prowadzane przez certyfikowane i niezależne laboratoria. Wytwarzanie odbywa się na nowoczesnych liniach produkcyjnych gwarantujących najwyższy standard oferty finalnej.

Składnikami suplementów diety są surowce o najwyższej jakości pozyskiwane od renomowanych europejskich dostawców. Wszystkie produkty firmy FORMEDS Sp. z o. o. znajdują się w Rejestrze Głównego Inspektoratu Sanitarnego oraz w Bazie Leków i Środków Ochrony Zdrowia KS- BLOZ.

Kolejna linia suplementów diety Simpilfshots to suplementy diety w postaci płynnej, które nie posiadają żadnych zbędnych dodatków a ich skład jest czysty, co sprawia, że suplementy diety Simpilfshots są bezpieczne w użyciu.

Jako pierwszy produkt z nowej linii produktów - SIMPLIFSHOTS został wprowadzony do sprzedaży Simpilfshots D3, który zawiera:

  • 4 000 IU witaminy D3 w 1 porcji,
  • 20 buteleczek po 5 ml w kartoniku (100 porcji),
  • strzykawka do odmierzania odpowiedniej ilości płynu w zestawie.

simplifshots

gwiazdka- 1 gwiazdka- 2 gwiazdka- 3 gwiazdka- 4 gwiazdka- 5

Średnia ocena: 4.7 /5.0

Na podstawie: 67 opinii

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium