ARGENTUM200 - Srebro Aerozol 150ml Aura Herbals
Opis
Srebro Argentum200® – tonik w aerozolu 150 ml
Tonik ze srebrem i ekstraktem z krwawnika pospolitego do codziennej pielęgnacji skóry
Srebro Argentum200® to tonik w wygodnej formie aerozolu, przeznaczony do codziennej pielęgnacji skóry normalnej, problematycznej, skłonnej do niedoskonałości oraz nadmiernego wydzielania sebum. Formuła łączy cytrynian srebra z ekstraktem z krwawnika pospolitego, pomagając oczyszczać i odświeżać skórę oraz zapewniając jej przyjemne uczucie komfortu.
Produkt sprawdzi się jako element porannej i wieczornej rutyny pielęgnacyjnej – po oczyszczeniu twarzy i przed aplikacją serum lub kremu.
Dlaczego warto wybrać Srebro Argentum200®?
-
oczyszcza i pielęgnuje skórę,
-
przeznaczony do pielęgnacji cery problematycznej i z nadmiarem sebum,
-
pomaga zmniejszyć widoczność niedoskonałości,
-
pozostawia skórę czystą i zmatowioną,
-
zapewnia uczucie świeżości i komfortu,
-
zawiera ekstrakt z krwawnika pospolitego o właściwościach kojących,
-
lekka, wodna formuła szybko się wchłania,
-
nie zawiera SLS, parabenów ani alkoholu,
-
przebadany dermatologicznie,
-
skuteczność i właściwości użytkowe potwierdzone badaniami aplikacyjnymi,
-
wygodna forma aerozolu ułatwia codzienną aplikację.
Formuła stworzona z myślą o cerze problematycznej
Srebro Argentum200® łączy cytrynian srebra i ekstrakt z krwawnika pospolitego (Achillea millefolium).
Cytrynian srebra wspiera pielęgnację skóry problematycznej, pomagając utrzymać ją w czystości i ograniczać widoczność niedoskonałości. Ekstrakt z krwawnika pospolitego uzupełnia formułę o właściwości kojące, pomagając zadbać o komfort skóry i łagodzić oznaki podrażnienia.
Tonik pozostawia skórę odświeżoną, oczyszczoną i przyjemnie zmatowioną, przygotowując ją do kolejnych etapów pielęgnacji.
Skuteczność potwierdzona badaniami
Właściwości produktu zostały ocenione w badaniu aplikacyjnym przeprowadzonym przez niezależne laboratorium badawczo-konsultingowe SKINLAB P.S.A.
Badanie trwało 4 tygodnie i objęło 15 kobiet w wieku 24–64 lat ze skórą normalną lub wrażliwą, ze skłonnością do niedoskonałości i nadmiernego wydzielania sebum.
Uczestniczki potwierdziły, że:
-
100% – tonik pielęgnuje skórę,
-
93,33% – produkt oczyszcza skórę i zmniejsza widoczność niedoskonałości,
-
86,67% – tonik pozostawia skórę zmatowioną i jest odpowiedni do pielęgnacji cery trądzikowej.
Lekka formuła i komfort stosowania
Tonik ma lekką, wodną konsystencję i szybko się wchłania, nie pozostawiając na skórze lepkiej warstwy. Zapewnia uczucie świeżości i komfortu oraz pozostawia skórę przyjemnie zmatowioną.
100% uczestniczek badania uznało konsystencję produktu za odpowiednią, a ponad 93% potwierdziło natychmiastowe uczucie odświeżenia i komfortu.
Właściwości składników
Cytrynian srebra
-
wspiera pielęgnację skóry problematycznej,
-
pomaga utrzymać skórę w czystości,
-
wspiera pielęgnację cery z niedoskonałościami.
Ekstrakt z krwawnika pospolitego
-
pomaga koić skórę,
-
wspiera łagodzenie podrażnień,
-
pomaga zadbać o komfort skóry.
Jak stosować tonik?
-
Oczyść skórę – dokładnie umyj twarz.
-
Aplikuj tonik – nanieś niewielką ilość produktu na gazę lub płatek kosmetyczny.
-
Delikatnie przetrzyj skórę – omijaj okolice oczu i ust.
-
Stosuj regularnie – najlepiej dwa razy dziennie, rano i wieczorem.
-
Kontynuuj pielęgnację – po zastosowaniu toniku użyj ulubionego serum lub kremu.
FAQ
Czy tonik nadaje się do skóry wrażliwej?
Produkt został przebadany z udziałem osób ze skórą normalną i wrażliwą. Przed pierwszym użyciem zaleca się jednak wykonanie testu płatkowego na niewielkim fragmencie skóry.
Czy tonik można stosować pod makijaż?
Tak. Lekka formuła nie pozostawia lepkiej warstwy, a produkt może być stosowany jako element pielęgnacji przed nałożeniem makijażu.
Czy tonik nadaje się do cery z nadmiarem sebum?
Tak. Formuła została opracowana z myślą o pielęgnacji skóry problematycznej oraz cery ze skłonnością do nadmiernego wydzielania sebum i niedoskonałości.
Jak często stosować produkt?
Dla najlepszych efektów zaleca się stosowanie toniku dwa razy dziennie – rano i wieczorem.
Czy tonik można stosować przez cały rok?
Tak. Produkt jest przeznaczony do codziennej pielęgnacji skóry niezależnie od pory roku.
Składniki
Aqua, Glycerin, Achillea Millefolium Flower Extract, Silver Citrate, Citric Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate.
Informacje o produkcie
Sposób użycia:
Na gazę lub płatek kosmetyczny nanieść niewielką ilość produktu. Delikatnie przecierać skórę twarzy, omijając okolice oczu i ust. Dla uzyskania najlepszego efektu stosować dwa razy dziennie – rano i wieczorem.
Dodatkowe informacje:
Produkt nie powinien być stosowany przez dzieci, kobiety w ciąży oraz osoby uczulone na srebro.
Przebadany dermatologicznie przez niezależne laboratorium badawczo-konsultingowe SKINLAB P.S.A.
Nie stosować na uszkodzoną, podrażnioną lub objętą stanem zapalnym skórę. Przed pierwszym użyciem wykonać test płatkowy na małym fragmencie skóry.
Ilość netto: 150 ml
Przechowywanie:
Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze 15–25°C, poza zasięgiem małych dzieci. Nie zamrażać.
Najlepiej spożyć przed:
Data minimalnej trwałości i numer partii znajdują się na opakowaniu.
Producent
Aura Herbals sp. z o.o.
ul. Grunwaldzka 49/2
81-754 Sopot
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
