Zmień walutę:   [PLN]      [EUR]   

Masz pytania? Chcesz zamówić telefonicznie, dzwoń:
☎ 62 590 4002    sklep@dobre-suplementy.pl

czyste suplementy diety

OVILINE - Sklep Dobre-Suplementy

OVILINE

oviline

Krótka historia naszej firmy:

Jesteśmy producentem organicznych suplementów diety z Województwa Opolskiego. Jako pierwsi w Polsce, wytwarzamy je samodzielnie, wykorzystując błonę i skorupkę jaj kurzych.

Nasza firma badania nad skorupką jaja kurzego zaczęła już w 2001r. Ponadto współpracujemy z naukowcami krajowymi jak i zagranicznymi:( Tatung Technical University and Academia Sinica, Taipei, Taiwan, Politechnika Lwowska, Uniwersytet Portugalski, Uniwersytet Opolski i Uniwersytet Śląski) w zakresie wspólnych badań nad skorupami jaj.

Naszymi produktami flagowymi jest organiczny wapń uzyskiwany ze skorupki jaj oraz kolagen z błony jaja kurzego. Przez to, że przetwarzanie odbywa się bez użycia wody i obróbki termicznej. Nasze suplementy są najwyższej jakości. Nie używamy żadnych środków chemicznych, wypełniaczy czy antyzbrylaczy. Natomiast kapsułki, w których zamykamy nasz produkt, są pullulanowe (pochodzenia roślinnego). Certyfikat HACCP

układ kostny

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria. Jeśli nie znalazłeś/-aś produktu, napisz do nas. Jeśli będzie spełniał on nasze warunki czystości postaramy się go wprowadzić do naszej oferty.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium