Zmień walutę:   [PLN]      [EUR]   

Masz pytania? Chcesz zamówić telefonicznie, dzwoń:
☎ 62 590 4002    sklep@dobre-suplementy.pl

czyste suplementy diety

COSMA CANNABIS - Sklep Dobre-Suplementy

Cosmacannabis

 

O nas

Jesteśmy polskim producentem i dystrybutorem produktów pochodzenia konopnego. Na własnej skórze przekonaliśmy się o dobroczynnym działaniu CBD, co przełożyło się na decyzję o założeniu firmy, która ułatwi dostęp do produktów konopnych oraz będzie szerzyć wiedzę na temat ich szerokiego spektrum działania. Wierzymy, że z pomocą naszych produktów ludzie mogą odzyskać swój naturalny balans, dobre samopoczucie, a także lepsze zdrowie.

Posiadamy 6 hektarów własnych upraw szklarniowych mieszczących się w Pszczynie, na Śląsku. Każda szklarnia ma swojego dedykowanego opiekuna, a także zautomatyzowany system pozwalający na dostosowywanie odpowiedniej temperatury oraz wilgotności powietrza. Nie używamy sztucznych nawozów, a każda partia naszych roślin przechodzi badania w niezależnych laboratoriach pod kątem zawartości metali ciężkich, mikrobiologii oraz profilu kannabinoidowego.

Wszystkie wysiewane przez nas odmiany konopi wpisane są do oficjalnego katalogu roślin rolnych w Unii Europejskiej, co czyni je w pełni legalnymi i przeznaczonymi do dystrybucji. Ich bezpieczeństwo potwierdzają posiadane przez nas certyfikaty: GACP, GlobalGAP, ISO, BIO


Nasze marki

Full Spectrum - nowoczesna marka lifestylowa. Nasze produkty są RAW i BIO, a opakowania nadają się do recyklingu, ponieważ postawiliśmy w nich na szkło i papier. CBD do olejków Full Spectrum pozyskiwane są poprzez nadkrytyczną ekstrakcję CO2, dzięki czemu te zachowują pełen przekrój drogocennych substancji (w tym formy kwasowe i THC w stężeniu <0,2%).

Cosma Cannabis - marka wybierana najczęściej przez osoby, które poszukują rozwiązań swoich konkretnych dolegliwości zdrowotnych. Olejki powstają na bazie czystego izolatu/destylatu, dzięki czemu nie zawierają THC. Wzbogacone są o dodatkowy składnik funkcjonalny (np.: melatoninę, wit. D, inne). Jest to profesjonalna marka farmaceutyczna mająca na celu edukację oraz przyspieszenie procesu zdrowienia.


COSMA CANNABIS SP. z o.o.
26-600 Radom, ul. marsz. Ferdynanda Focha 14/8

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium