Zmień walutę:   [PLN]      [EUR]   

Masz pytania? Chcesz zamówić telefonicznie, dzwoń:
☎ 62 590 4002    sklep@dobre-suplementy.pl

czyste suplementy diety

Perma-Guard - Sklep Dobre-Suplementy

Firma ma długą historię i doświadczenie w produkcji amorficznej ziemi okrzemkowej.

Amorficzna ziemia okrzemkowa, pochodzenia słodkowodnego, cieszy się popularnością jako minerał stosowany w różnych dziedzinach, w tym w ogrodnictwie, produkcji żywności, suplementacji diety i wielu innych. Jeśli jesteście przedstawicielem firmy Perma-Guard Inc. i poszukujecie możliwości dystrybucji produktów w Europie, sugeruję skontaktować się bezpośrednio z potencjalnymi partnerami biznesowymi, takimi jak sklepy ze zdrową żywnością, dystrybutorzy suplementów diety, producenci żywności organicznej itp.

Sukces firmy Perma-Guard Inc. ma dwóch autorów. Pierwszym z nich jest jest Wally Tharp. Wally był amerykańskim ogrodnikiem i osobą zafascynowaną zdrowym trybem życia. Urodził się w 1919 roku, a niemal całe swoje zawodowe życie poświęcił ziemi okrzemkowej. Kiedy zrozumiał, jak pozytywne skutki niesie ze sobą jej wykorzystanie podjął decyzję o założeniu firmy Perma-Guard.

Jego biznesowym partnerem był Merv Haney, którego biznesowe zdolności i wizjonerskie spojrzenie na krzem inspirują pracowników firmy do dnia dzisiejszego. Obaj zbudowali markę, która od ponad 60 lat specjalizuje się w produkcji amorficznej ziemi okrzemkowej.

 

Amorficzna ziemia okrzemkowa Perma-Guard Fossil Shell Flour jako jedyna ma atesty amerykańskie i UE. Przekonani o nadzwyczajnej roli i właściwościach krzemu dla ludzi, zwierząt i roślin, popularyzujemy ten wspaniały produkt. Od 2012 roku jako Perma-Guard Europe Sollaris Sp. z o. o. z powodzeniem sprzedajemy “Diatomit” jako suplement diety dla ludzi na rynku polskim i europejskim.

Bazując na 60 letnim doświadczeniu stosowania preparatów krzemowych na świecie, oferujemy produkt z “najwyższej półki”. Bo takim jest bez wątpienia “Diatomit”, czyli amorficzna ziemia okrzemkowa o jakości spożywczej. 

 

Misja:

Dziesiątki lat badań i testów dowodzą, że krzem jest jednym z najważniejszych pierwiastków w życiu człowieka. Amorficzna ziemia okrzemkowa wspomaga proces odtruwania organizmu i oczyszczania przewodu pokarmowego. Jej stosowanie skutkuje również poprawieniem stanu skóry, włosów i paznokci. Osoby decydujące się na suplementację amorficzną ziemią okrzemkową wspomagają wzmacnianie układu mięśniowo-naczyniowego zmniejszając tym samym ryzyko urazów i przyspieszając gojenie się ran oraz złamań. A to tylko część pozytywnych właściwości stosowania naszego Diatomitu. Jednym z najważniejszych celów naszej działalności jest dzielenie się tą wiedzą z Państwem

 

Aby przekazać ją w możliwie najbardziej przystępny sposób uruchomiliśmy specjalistyczny blog “Akademia Krzemu”. Na łamach bloga dzielimy się ciekawymi informacjami na temat stosowania Diatomitu, ale nie tylko. Akademia Krzemu to miejsce w 100% poświęcone krzemowi, pierwiastkowi życia, który niesie szereg korzyści nie tylko dla ludzi, ale również dla roślin oraz zwierząt. Dlatego też oprócz treści przeznaczonych dla konsumentów, znajdują się tam informacje dotyczące stosowania krzemu organicznego np. w rolnictwie czy ogrodnictwie. Wszystko jednak logicznie rozmieszczone. Tak, aby każdy bez problemu znalazł treści najciekawsze dla siebie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium