Masz pytania? Chcesz zamówić telefonicznie, dzwoń: ☎ 62 590 4002    sklep@dobre-suplementy.pl

Visanto - marka Jerzego Zięby

visanto

Visanto

Codzienną dietę warto uzupełniać suplementami, które mogą wyrównać niedobory organizmu i poskutkować wzrostem energii. Najlepiej wybierać te, które nie mają w składzie niepotrzebnych chemicznych dodatków. Idealnie sprawdzą się suplementy Visanto, które są dostępne w sklepie internetowym Dobre-suplementy.com.pl. Produkty te zawierają duże dawki witamin i są w stu procentach naturalne: nie zawierają żadnych konserwantów czy przeciwzbrylaczy. W składzie kapsułek oraz kropli znajdują się wyłącznie bezpieczne składniki, które wyróżniają się intensywnym działaniem. Są skondensowane i dzięki temu dużo skuteczniejsze. Mają działanie prozdrowotne i mogą sprawdzić się w profilaktyce wielu chorób cywilizacyjnych, w tym nowotworowych.

Markę Visanto

stworzył Jerzy Zięba, polski przedsiębiorca, zwolennik naturopatii, a także autor bestsellerowej książki Ukryte terapie – czego Ci lekarz nie powie. Preferuje on naturalne metody leczenia i właśnie takie wykorzystuje do zapobiegania chorobom, w tym nowotworowym. Jest wielkim zwolennikiem leczenia witaminą C.

Wśród preparatów Visanto znajduje się witamina C pozyskiwana z naturalnych upraw owoców dzikiej róży, która ma postać silnego ekstraktu w proszku. Przygotowuje się ją w nietuzinkowy sposób: zawartość jednej miarki należy zalać niewielką ilością wody i rozmieszać, a następnie uzupełnić dowolną ilością płynu. Witaminę C można też rozpuścić w letniej wodzie, dodając do niej łyżeczkę miodu. Dzięki obecności bioflawonoidów jest pięciokrotnie bardziej aktywna i wchłania się znacznie lepiej.

W sklepie internetowym dostępna jest wyselekcjonowana oferta produktów firmy Visanto. Można u nas zamówić suplementy zawierające wspomnianą wyżej naturalną witaminę C, krople z naturalną witaminą D3 z lanoliny (do spożywania podczas posiłku – po kropli dziennie), naturalną witaminę K2-Mk7 (bez GMO) oraz zestaw wszystkich witamin rozpuszczalnych w tłuszczach - A, D, E, K. Preparaty suplementacyjne wyróżnia doskonały stosunek jakości do ceny.


Wśród produktów Visanto można wyróżnić następujące produkty:

D3 2000 Visanto - K2MK7 Visanto - ADEK Visanto - Kapusta Visanto - Burak Visanto - EPA Visanto - Witamina C z aronią Visanto - Mumio Visanto

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl