Masz pytania? Chcesz zamówić telefonicznie, dzwoń: ☎ 62 590 4002    sklep@dobre-suplementy.pl

SOLHERBS - Sklep Dobre-Suplementy

 solherbs

 

SOLHERBS to idea wywodząca się z połączenia słów: słońce i zioła. W ramach naszej idei dążymy do  zaspokojenia potrzeb odżywczych i zdrowotnych Człowieka w oparciu o czystość formy i naturalny wzrost poziomu zdrowia. 

Ostatnie lata to odwrócenie cywilizacyjnego trendu fast, robienia wszystkiego w biegu, często bez  zwracania uwagi na rzeczywiste konsekwencje takiego podejścia. Ostanie lata to powrót Człowieka  do początku, do Natury,  zwracanie uwagi na aspekty wpływu  surowców i produktów nienaturalnych na nasze środowisko i zdrowie. Coraz silniejsze akcenty kierowane są na ekologię w procesach tworzenia żywności, jej pakowania oraz transportu.

Cynk SOLHERBS 60kaps. Cynk SOLHERBS 60kaps.
Producent: SOLHERBS
Cena: 21,84 zł
zobacz więcej
Czarny Bez SOLHERBS 60kaps. Czarny Bez SOLHERBS 60kaps.
Producent: SOLHERBS
Cena: 19,47 zł 24,47 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Magnez B6 SOLHERBS 60kaps. Magnez B6 SOLHERBS 60kaps.
Producent: SOLHERBS
Cena: 21,25 zł
zobacz więcej
Rubia proFemina SOLHERBS 60kaps. Rubia proFemina SOLHERBS 60kaps.
Producent: SOLHERBS
Cena: 19,47 zł 24,47 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Witamina B12 SOLHERBS 60kaps. Witamina B12 SOLHERBS 60kaps.
Producent: SOLHERBS
Cena: 22,46 zł
szt.
zobacz więcej
Witamina B3 SOLHERBS 60kaps. Witamina B3 SOLHERBS 60kaps.
Producent: SOLHERBS
Cena: 34,96 zł
szt.
zobacz więcej
Witamina K2Mk-7 SOLHERBS 60kaps. Witamina K2Mk-7 SOLHERBS 60kaps.
Producent: SOLHERBS
Cena: 38,25 zł
szt.
zobacz więcej
Witamina słońca D3 SOLHERBS 60kaps. Witamina słońca D3 SOLHERBS 60kaps.
Producent: SOLHERBS
Cena: 17,99 zł 19,99 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja

SOLHERBS w zgodzie z naturą i dla natury!

SOLHERBS postanowił działać w zgodzie z Naturą i dla Natury, w  myśl zasady, że Natura to Człowiek. Nasza firma tworzy swoją historię, jako rodzinne  przedsiębiorstwo począwszy od 1989 roku.

W 2016 roku nawiązaliśmy współpracę z Polskim Instytutem Farmaceutycznym Avvlo, dzięki  któremu otwarte zostały prace patentowe związane z suplementami diety dla  zdrowia Człowieka, wegańskimi w pełni naturalnymi kapsułkami dla przemysłu spożywczego i  farmaceutycznego oraz opakowaniami wykonywanymi z naturalnych surowców.

transparentność Transparentność

Jesteśmy firmą rodzinną, funkcjonujemy jako spółka jawna, występujemy pod swoimi nazwiskami biorąc odpowiedzialność za każdy detal naszej działalności.

odpowiedzialność Odpowiedzialność

Posiadamy własny zakład i kontrolujemy poszczególne procesy produkcyjne zgodnie z systemem HACCP - System Analizy Zagrożeń i Krytycznych Punktów Kontroli.

wiarygodność Wiarygodność

W biznesie działamy od 30 lat. W tym czasie zostaliśmy docenieni otrzymując liczne nagrody i wyróżnienia.

rozwój Rozwój

Każdy dzień traktujemy, jako szansę na ulepszenie swojej działalności, jesteśmy w procesie ciągłego doskonalenia i uczestniczymy w licznych szkoleniach.

Suplementy SOLHERBS powstają w ściśle kontrolowanych warunkach produkcji, obejmujących czystość stanowisk, odpowiednie środki ochrony, a także określone wartości temperatury i wilgotności powietrza w pomieszczeniach produkcyjnych i magazynowych. Nasze produkty powstają w zgodzie z HACCP (System Analizy Zagrożeń i Krytycznych Punktów Kontroli) , GMP (Dobrą Praktyką Produkcyjną) i GHP (Dobrą Praktyką Higieniczną).

Wybierając suplementy diety SOLHERBS masz pewność, że deklarowany na etykiecie skład faktycznie znajduje się w każdej kapsułce.

  Jakość - jest sumą naszych wartości.

Transparentność, Odpowiedzialność, Wiarygodność i Rozwój determinują powstawanie czegoś wyjątkowego - naszych produktów.  Oferujemy suplementy prawdziwe, bezpieczne i skuteczne. Każdy detal, składnik wynika z jakości, nie z ceny, nie z drogi na skróty.

SOLHERBS wykorzystując swoje 30- letnie doświadczenia ma przyjemność przedstawić Państwu całą linię produktów dla zdrowia i urody opartą o zasadę: "W zgodzie z Naturą i dla Natury".

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl