Zmień walutę:   [PLN]      [EUR]   

Masz pytania? Chcesz zamówić telefonicznie, dzwoń:
☎ 62 590 4002    sklep@dobre-suplementy.pl

czyste suplementy diety

Cukier konopny

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria. Jeśli nie znalazłeś/-aś produktu, napisz do nas. Jeśli będzie spełniał on nasze warunki czystości postaramy się go wprowadzić do naszej oferty.

Cukier konopny

Cukier konopny, nazywany także cukrem konopnym, to produkt spożywczy otrzymywany z roślin konopi. Często jest to cukier brązowy lub trzcinowy, wzbogacony wyciągiem z konopi przemysłowych, który może zawierać pewne składniki roślinne, takie jak kannabinoidy, terpeny czy flawonoidy.

Warto zaznaczyć, że w większości przypadków cukier konopny nie zawiera znaczących ilości substancji psychoaktywnych, takich jak THC (tetrahydrokannabinol). Dlatego nie powinien wywoływać działania psychoaktywnego ani uzależnienia.

Cukier konopny może mieć charakterystyczny smak i aromat, z delikatnymi nutami roślinnymi. Może być stosowany jako zamiennik tradycyjnego cukru w różnych potrawach i napojach. Warto jednak pamiętać, że nie należy traktować go jako suplementu lub leku, a jedynie jako dodatek do codziennej diety.

Podobnie jak w przypadku innych produktów konopnych, zawsze warto wybierać cukier konopny pochodzący z wiarygodnych źródeł i zapewniający wysoką jakość surowców. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości lub pytania dotyczące stosowania cukru konopnego, zalecamy skonsultowanie się z lekarzem lub specjalistą ds. zdrowia.

gwiazdka- 1 gwiazdka- 2 gwiazdka- 3 gwiazdka- 4 gwiazdka- 5

Średnia ocena: 5/5.0

Na podstawie: 15 opinii

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl